Keresés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz vhw #1682 üzenetére

    Hát... én mint írtam vagy taktikázok a csapattal vagy ha olyan a csapat akkor arra hajtok, hogy minél több xp/creditet kapjak a végén. Campelni pedig nem szeretek, ha beáll az egész csapatom campelni és senki sem indul meg van, hogy én indulok mert az ilyen nagy háborúskodásnak általában az a vége, hogy az ellenség fogja magát és középen vagy valamelyik szélen teljes csapattal lerohan minket majd lezúzza azt akit ér és elfoglalják a bázist...

    Leopardot szeretem nagyon, sokszor kapok Maus, IS7 ellenfeleket vele és mondanom sem kell, hogy én vagyok az utolsó a listán és előttem is már KV3 van és VK3601 vagy IS... mire is való a leopard? scoutolni... na megindulok valamelyik szélen vagy városi pályákon néha középen, akit érek felderítek és belelövök majd általában 1 artyt leszedek vagy néha kettőt.... ezután jönnek az okosok, hogy: "nooob.... selfkiller..." stb... és akkor ezek nyiffannak ki úgy, hogy senkit sem szednek le a játék alatt míg én egy artyt legalább leszedek ezzel nem kicsit segítve a csapatnak csak ezek a GW Tiger és nagy orosz artyk elég masszívak már a leopard 50-es ágyúja ellen.... az ilyen IS7 ellen meg esélytelen bár egyet már 1%-ról leszedtem a leoparddal hátulról közelről... (szakadékban hátszéllel kategória :D )

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák