Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • joker1220

    őstag

    válasz frame>24 #16671 üzenetére

    Tudom hogy távolra HE lőszert érdemesebb használni ha az AP nem használ, ennek ellenére írtam hogy lepattan:D

    Igaz hogy eddig egy E50 el meg pár Pershing, IS3-4 el találtam szembe magam:S

    És nem a front páncélt lőttem hanem az oldalát a torony és a lánctalp közötti részt:)

    Na ez volt a másik dilemma, fejlesszem ki rá a rádiot meg az ágyúkat is vagy elég
    csak a motor/lánctalp:)

    Valami változás lesz a fent említett 2 től, nem tűnnek sokkal jobbnak mint a stock setup.

    Aminek nem örültem hogy nem tudom rárakni sem a közepes kaliberű töltésgyorsítót,
    sem a 2. szintű ventillációt:S

    Mondjuk a crew ből 4 fő át lett képezve a su100 ról így azok 90% ak, 2db 35% tűzoltás 2db 35% os álcázás, az 5ik fő 75% os. Van rajta álcaháló mert szerencsére az ráment:)

    Kénytelen voltam rárakni a töltésgyorsítót meg a szellőzést a T59 es re, most az a kérdés hogy arra melyiket érdemes venni 3. nak, a repesz páncélt vagy a vertikális stabilizátort !?:)

    ,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

  • belaazallat

    addikt

    válasz frame>24 #16671 üzenetére

    Ha lefordítod mondok róla véleményt. sajna felét sem értem.

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Aktív témák