Aktív témák

  • Snakeiboy

    aktív tag

    válasz Iron Funeral #45405 üzenetére

    Eddig egyszer lottek meg ugy hogy egjen a jarmuvem akkor is is eloltottam pillanatok alatt. A 88assal epp tegnap probaltuk haverral kb 10meterrol nem tudott elol atloni csak is a commander kukucskalon es a driver kinezokejen kb 50%ekban. A csuzlia megvaltas az Aladar es tigtis 200mm pennel rendelkezo agyuja utan annak ellenere hogy az orosz tarsakon 260mm pen van. Szar ugy de en ezzel is kilyuggatok mindenkit, az eddigi legjobban hasznalhato agyum. Nem sokat pattogok vele. Az elejet nagyonnehezen lovik at nalam. Erdekes mod a 9es TD atlonnek kisznte mindig de a t10es es t9es heavyk kb66%ekban pattannak az elejerol(Sosem allok szemtol szembe senkivel mindig ferditem az elejet + oldalrol fedezek, eddig is igy jatszottam es igy is attlottek, most vegre nem). Tuti ezzel lesz a legtobb steel wall plecsnim. Ha meg top dog vagyok es T8asok jonnek ellenem hat mint terminator. Varosi palyan nem erzem olyan jonak a hosszu eleje miatt de en szeretem. Mondom lehet hogy a tobbi t9es jobb de nekem ez mar maga a tokej ahhoz kepest amit eddig tapasztaltam, kiveve a Tiger P T8ig. Valahogy ugy erzem hogy pl az E-75 semmivel nem jobb. A motor kiloves az igaz sajnos de ez van, ja es kulonleges mert mas a felepitese mint a tobbinek, ez tetszik. Meg ha hatranyt is jelent :). Ja tegyem hozza meg nem fenyes a statom vele, de ami kesik nem mulik ;]

    Miert?????

Aktív témák