Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz fsb1000 #26804 üzenetére

    Nem értem ezt a nagy mizériát, nekem a BL-9 meg az 10,5cm L/68 úgy lőtték át az IS-4/E-75 párost ahogy akartam, itt egyesek meg kisebb tankokat nem tudnak átlőni velük. Jó helyre célozva szemből beszúrják a Maust, IS-7et, E-100at is, az egész a célzáson múlik, illetve azon, hogy mennyire hagyod magad megvezetni azáltal, hogy hogyan pozicionálja/forgatja a tankot az akire lősz.

    Mint már régebben kifejtettem minden tank csak annyira erős mint a leggyengébb pontja, szóval nem kell meglepődni azon, hogy átlősz egy E-100at, mivel a hasa nem erősebb mint egy KT homlokpáncélja, illetve a torony tetején ott van a 0 páncélos vasalódeszka. Normális esetben a 12,8cm nem pattan le a Maus tornyáról vagy éppen a hasáról, ezek átlövéséhez elég 225-235 penetration, feltéve, hogy elég pontos az ágyú ahhoz, hogy ne vágja neki a lövegpajzsnak a lövedéket vagy bele a lánctalpba, és persze az sem árt, ha nem forgatja a tankot semerre, mert egyébként kenheted a hajadra amid van és reménykedhetsz, hogy van egy T30 a közelbe... IS-7 hasonló csak itt kisebb weakspotok vannak tehát kvázi még pontosabb ágyú kell, de 246 pen. elég hozzá a legtöbb esetben.

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Aktív témák