Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Ma eddig 4 csata 4 bukó:

    1. Mines O212. A hegyet elfoglaltuk, 2 artyt kiszedtünk 1 arty élt az ellennél, top tank mindkét oldalon E-100. Fenti bázison vagyunk. Ellenfélnél 3 ISU, mind BL-10 állnak és nézik a városi részt, ahol egy E-75 várja a kinézőket. Az összes társam egyesével kinéz, beleértve az E-100-at is. Kb 10szer szóltam, hogy maradjanak és várjanak. Semmi. Ahogy kinézett valamelyik azonnal meghalt. Senkinek nem volt esze a szigetre menni és a hátukba kerülni. GG, 3 killem volt azért.

    2. Erlenberg O212. A scoutunk valami oknál fogva pont arra megy, ahol mindig az egész ellenséges csapat vonul. Úgy ölik meg, hogy nem lát meg senkit. Ezen felbuzdulva minden tankunk beáll a várba, értsd mindet, még az artyk is! Egy ellenséges E-50 spotolgatja őket és mivel nem férnek el fedezékben annyian az ellenfél artyk egyesével kiszednek mindenkit. Az ellenfél scout meg persze vígan bejön hozzám, egyedüli artyhoz, aki már 2 kill-el büszkélkedhet és megöl. GG

    3. Steppes O704. 5 artynk van és az összes a sarokba áll (alsó bázis). Jön ellenfél T-50-2 középen át a pusztán. Kilövöm, mert láttam senkit se érdekel. Elindulok balra egy E-75el. Mire odaérek balra (3an vagyunk ott egy E-75, egy KT és én) egy T-54 bemegy az artyjaink közé, úgy, hogy az összes többi tankunk ott állt és nézte. Artyk megölik, de rögtön veszítünk 2 artyt. Ezután az ellenféltől egyesével jöttek tankok a jobb oldalon, felnéztek, spotoltak, vissza, artyjaik meg kilőttek mindent. Én baloldalt kilövök egy Type-ot, visszamegyek, kilövök egy E-50et is. Az E-75ünk, egyedül ráment egy 690hp-s IS-3ra, persze ki a mező közepére, artyk ki is szedték. T-43 áll és néz. Engem bekerítenek, megölnek. Többet öltem, mint az egész csapat. GG

    4. Westfield O704. Bemegyek a házak környékére, mert csak egy KV-5 ment oda. Ellenfél objectbe lövök egyet, tigerbe is egyet, erre bekerítenek, meghalok. A dombokon támadó csapatomat (IS-3, Tiger, Löwe, KV-3, JPZ4) 3db Tiger lefelezte. Tiger JPZ4 meghalt, Löwe-be alig maradt hp. 3db Tiger... ezeket majdnem megölte! GG

    Jól indul a nap, de elcseszték mert felhúztak, most lövök egy valag Top Gun-t.

Aktív témák