Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    Na, ez jó volt :)

    Maradt úgy 6-6 tank a végére nálunk egy Vk aki mondjuk lusta volt náluk egy IS7, volt egy KT 1%-on egy másik 100-on és én is KT-val 100-on és egy arty hátul. Mindenki campelt majd jött az IS7 amit lőttem egy darabig le 70-80%-ra majd eltűnt. Mellettem az 1%-os KT és a 100-as is. Írtam, hogy maradjanak és megnézem hol az is7. Sokan írták, hogy miért maradjanak meg fura amit kérek.... a vége az lett, hogy átmentem a pálya másik felére nem volt ott. Megvártam míg átjött a másik két KT majd írtam, hogy mi legyen a mi irányunk és amikor C3-nál vagyunk támadjon a jobb oldal is egyszerre velünk. Jgpzt kilőttük, még két tankot kilőttünk. IS7 is le lett szedve valamint az arty a végén és úgy, hogy nem vesztettünk tankot még az 1%-os KT is megmaradt :) Hallgattak rám :D

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák