Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz #21346560 #7854 üzenetére

    Igazad van, csak felhúzott, hogy mindig volt üres (vagy majdnem üres) flank, mindenki lemingezett. Egyébként rengeteg ilyen 40 valahanyas játékost lehetne linkelni (és akkor még csak a saját csapatomat nézem), keveset mondok, ha 20 körből 30 ilyet gyűjtenék.

    (#7856) Runo: Én az ilyen eseteket úgy hívom, hogy "szerzett egy rajongót". :) Amúgy be sem töltött a kép, de egyből gondoltam, hogy magyar lesz.

    (#7857) myckey: Szerintem menjenek gyakorlóban Zombies vs Humans-s játszani, és akkor még le sem kell törölniük a játékot. Azt meg csak tudják, hogy kell irányítani a tankot (remélem). :K

    (#7859) fsb1000: Úgy értettem, ahogy Bingisz írja, az overall win rate-re. Amúgy milyen tankokkal játszol? Próbálj meg olyanokkal menni, amivel a jó játékosnak érzed magad. Játssz közepes tier-ben, T6-7-es gépekkel élvezetes köröket lehet menni, főleg a hatosokkal, mivel nem okoznak nekik gondot az eggyel feljebb lévők sebzése. T6-ban ajánlom a Cromwell-t, T-34-85-öt, M6-ot, Churchill VII-et, legalábbis nekem ezek voltak a kedvenceim. Bátran kérj segítséget a csapattársaidtól, pl Ruinberg-en szoktam kérni, amikor med tankkal vagyok, hogy jöjjenek velem. Bejelölöm a szektort, aztán megnyomom a help gombot és írom, hogy "3-4 tanks pls" például. Nem mindig jön be, de ha egyáltalán nem beszélsz velük, akkor kisebb eséllyel segítenek. Próbálkozz a szerverek váltogatásával, nekem most pl az EU2 jön be jobban. Most használok XVM-et is, nem tudom miért, de valahogy így jobb. Ha még eszembe jut valami, akkor leírom, hirtelen ennyi.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák