Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Dobi 562 #7038 üzenetére

    Ez nagyon érdekes!
    Persze csak babona, de nekem is ilyen töréspontom volt 51%-nál.... egyszerűen nem tudtam átlépni, aztán meg most 53,5%-nál. Csatáim 90%-át randomban egyedül játszom, csak az elején volt sok század + szakasz + CW
    Az 51%-os a planetwot grafikonján nem látszik, mert az több napot is egy pontba sűrít.

    ****
    Ja... erről jut eszembe meg a grafikonk értelmezéséről, hogy a másik topikba is benézek néha, tegnap a randomfaktorral kapcsolatban született egy olyan hsz, ami elnyerhetné az idei citromdíjat (hogy finoman fogalmazzak):
    [link - "Kellemes szórakozást a szopóágatokhoz "]

    Több mint egy év után majdnem írtam oda is, de aztán meggyőztem magam, hogy alulképzett, woton hizlalt arcú emberekkel tök felesleges vitatkozni statisztikáról, vagy bármi értelmes dologról.
    No nem a randomfaktor létezéséről, hanem arról, hogy egy olyan grafikonból nem lehet semmiféle következtetést levonni a győzelmi arányok eloszlásáról, mint a mi a linken van.
    Korábban mutattam több részletes grafikont is a winráta ciklikusságáról, de 8.6 után is van mit elemezni.
    Naponta kb. 50 csatát játszottam. Megmagyarázhatatlan szélsőséges napi átlagokkal 35-72% között.
    Olyan nincs, hogy a mindig a "hülyék" vannak velem és miattuk veszítek, mert a játékosok 90% jóval gyengébb mutatókkal rendelkezik mint én, tehát az eloszlásuknak egyenletesnek kéne lennie.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák