Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Djuree #5467 üzenetére

    Az az izgi mikor két jagpz100 kerül egymással szembe.
    Az nyer akiről legalább 1x pattan a másik.
    Az a fura, hogy 2 lövésből is ki tudnák egymást nyírni, de ilyen még sosem fordult elő (illetve én nem láttam ilyet közel 700 csatával), mert a második találat bizonyosan 1000 alatt sebez, tehát 3 sebző találat kell.

    A 2. találat lehet az "utolsó esély" ficsör miatt sebez keveset. Ez is egy babona. Talán a 7.x pecs óta van ez így hogy mindig marad az ellenfélem 5-10 Hp az utolsó lövésnél, illetve gyakran le is pattan ha bele kéne halnia.
    A másik babona, hogy az első lövés meg nagy valószínűséggel betalál, a frissen felderített ellenfélnél én meg sem várom hogy beszüköljön a célzó kör 10-ből 9 úgyis bemegy.

    **

    (#5469) virkir: Ok, nem a hegyről, de a videón látszik, hogy kapott találatokat amiket nem te vittél be neki.
    Most megnézem még egyszer hátha rosszul láttam.

    Megnéztem ismét:
    Legalább 2 találatot kap mástól és egyértelműen nem téged lő, hanem egy másik valósíinüleg veszélyesebbnek ítélt ellenfelet. Kétszer is rálő arra akit nem látunk a videón, és attól kaphatja a találatokat is.
    Ha jól számoltam te 4 penetrálót vittél be neki.
    Kár hogy a dmg számláló kikapcsolva, mert abból látnánk ki mennyit visz be neki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák