Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    2 órával később.... helyreállt a világbékém.

    Amikkel délután csak estem kelltem most zöld, kék, lila körök összesen 1 vesztes T-62A csata volt de nagy átlag top 5 sebzőben végeztem.

    Fekete leves, miután visszaszereztem az 50.85-t a következő T67 csata csapat teljesítmény ami lehúzás szagú vagy csak kezdem magamban gyártani az elméleteket.

    Az enyém se jó de +2T és kb nulla spot mellett még így is szép eredmény ha azt nézem milyen tankok vannak alattam a listában.
    Ez mikor hiába jó a tank vagy szeret játszani vele a játékos de ha a csapat fele nem szeretne nyerni akkor szinte hiába, persze az én szintemen és ezt nem értette meg senki az obj.140 vergődésem kapcsán sem.
    Igyekszek mindig a legjobbamat kihozni magamból és legalább a sokat emlegetett tank hp-t meglőni de néha beleszaladok amit elismerek csak jó lenne többször segítene át a csapat a szorult helyzeten hogy ne menjen el a kedvem mert olyan órási baklövéseket talán már nem követek el.

    Mindegy is, mert a következőt már lehoztuk és nőt ismét a wn8 értékelésem +1 -el. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák