• fsb1000

nagyúr

válasz myckey #2625 üzenetére

Tele van az izém az artykkal... Persze biztos nem jól rejtőzök, meg noob vagyok, de már alig lehet a TOP artyk elöl elbújni.
    JagPZ kezdés után 1 perccel (még tartok a városba): 1000 dmg-t lelő rólam az arty, kis bújkálás még 500 aztán ki is nyír egy IS7. 1 lövésem volt.
    Köv körben T34-el El Halluf. Direkt nem megyek teljesen fel a sziklához és amennyire lehet ráállok, mert a fentieket sorra lövik ki az artyk. Kb félidőben kapok egy 1500-as egylövéses kivégzést.
    Ennyi.

Tudom noob vagyok, nem kéne támadjak, vagy nem így, de gyak játszhatatlanná teszik a játékot az artyk. Kapják be a nemtudommit... Ha megnézem szinte minden gyorshalálom (és alacsony sebzésű csatám) háttérében az áll, hogy kapok pár arty találatot.
    Miért én? Mert 90%-ban az első vonalban vagyok. Engem spottolnak be elsőként és ha van 4-5 arty abból 2-3 tuti betalál valamennyire.
    A helyzet jelentősen romlott a pályák átszerkesztése óta, hiába tanultam meg az arty free helyeket, mamár ez érvényét vesztette.