Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    Nem tudom valaki figyelte-e, de az ARL 44 hátsó 2 kereke, meg a kicsik fent, nagyon ugrálnak, rosszul van elhelyezve a középpontjuk. Én másokén láttam, de aki akarja, az vegyen egyet és tekintse meg közelről is mozgás közben. :D Másik ilyen bug, amit már régen tudok, de még csak most írom le, az ugyan ez, csak a T-43 kerekein a tank alját nézve rosszul van elhelyezve a textúra, annak is olyan, mintha ugrálnának a kerekei belülről, szintén mozgás közben észrevehető. Szomorúan vettem észre, hogy eltűntek klánlogók a tankjaimról, persze pont a legjobb dolgokat veszik ki mire van egy klánom, aminek nem stock logója van. :((( Egy újítás, aminek nagyon örülnék, hogy ne csak pittyegni, hanem rajzolni lehessen a térképen, mert szvsz minimum 3 koordináta felvillantása kell az út megmutatásához, és a sok pittyegés még engem is megőrít néha, de nem annyira, mint a madarak csicsergése. A harangot, a kecskét, meg a többi állatot még el is viselem, de ez nagyon tudja idegesíteni az embert. :C

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák