Hirdetés

Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    Azoktól kérem hogy erősítsék meg vagy cáfolják meg akik szintén használnak (használtak) XVM-et.

    Amikor első ízben mentem XVM-mel, nagyon gyakran 50%-os volt a legrosszabb csapattárs és szinte minden 10. csatában láttam ennél gyengébb játékost.

    Most egy normál csata úgy néz ki, hogy állok 2 szakasz társsal. Mindhárman 60-63%-osak vagyunk és az egész csapatunk 40-47%-os csak.

    (Csata elkezdődik. Mindenki elmegy egy irányba mi hárman meg próbálunk védeni 2(!!!!!!!!!) szárnyat általában legalacsonyabb tierű tankokkal (Tier 4 VS. Tier 6). A lemingek kettő perc alatt meghalnak, mi meg a 4. percben halunk...)

    Tehát. Csak én haluzok, vagy tényleg mérhetetlen módon csökkent a játékos állomány egy csapatra lebontott tudása és intelligenciája az elmúlt egy évben?

    Régen csak ügyetlenek voltak a csapattársak, de most már ügyetlenek és hülyék is egyben.

    Más:
    Ha nem lenne "ingyen" gold ammó, nem tudom mit csinálnék az Angol Matildával és Valentinával. Így viszont nagyon szeretnek engem a KV-1S és társai tankok :C :C :C :DD :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Aktív témák