Hirdetés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz forras2 #18412 üzenetére

    Szvsz nagy löveggel sem sokkal jobb, Porsche után nagyon szar. :B Marhára papír, bár azért valamennyire lehet vele dolgozni, de azért örülök, hogy még a P is meg van. :K

    Atlantis: A fürdőkádat én is a pounderrel használom, a 105-ös eszméletlen pontatlan, és marha lassan tölt. Az IS-3-mat én sem nagyon szerettem, anno 7.5-ben nagyon papír volt. Most meg alig bírom szemből átküldeni a Type-pal. 7.5-ben egy ARL V39 átvitte szemből a Sztálin 3-masom tornyát, egy Lórinak is sikerült. Azt mondják, a francia tankok érdekes dolgokat visznek át. Hát lőttem már át én is IS-8-at 13 75-tel szemből úgy, hogy épp betötötte a célkeresztet. Annyira nem volt rossz tank, de én a KV-4-et jobban szerettem. Elit már az Isz3-mas, de lehet megyek még vele pár kört, mielőtt eladom, kíváncsi vagyok mennyivel lett jobb 8.0-ban.

    Djuree: A JgPanther-eket már a SU-100-zal is szarrá lehet verni 1v1-ben, 2 lövés az egész tank, kis szerencsével még ki is gyullad. :D

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák