Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    válasz myckey #17950 üzenetére

    Haver körönként 6-7 killt hoz vele, minden körben(!). Ezt látva mondhatom, hogy nem a tankban van a hiba.

    Ugyanúgy kell vele bánni, mint a Stuggal. Menni kell vele sokat, helyezkedni, figyelni. Ahogy látsz egy bamba ellenfelet, aki másik társadra figyel, odarobogni, seggbe durrantani 1-2szer és ha még mindig él, de már feléd, nézne, akkor elmenekülni, majd ismétlés. Ha állsz vele a bokorban, miközben a csapatod elhullik (mintha más TD-vel lennél), akkor nem ér semmit. A kicsi tankok nem bírják szemből átütni. Ki kell állni ellenük szemtől szemben. Max 3 lövést bírnak ki. Próbálj vele úgy menni mint egy közepes tankkal. Nekem ez a Stuggal úgy bejött, hogy a legjobb eredményem két teljes HP-s 6-os közepes tank (T-34-85, VK3601) kilövése volt közelharcban fordulózva köztük egyszerre. Gyakorlatilag egy képzeletbeli 8-as pályán haladtam max sebességgel, és akárhányszor elém fordult valamelyik, lövést adtam le és kikanyarodtam a lövésük elöl :DDD :DDD :DDD Na így tolja a haver minden körben, ezt amit nekem csak egyszer sikerült mázliból a Stuggal. Brutál a srác :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Aktív témák