Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Diarmand #63964 üzenetére

    Mit jelent az, hogy könnyen lehet vele érvényesülni?

    Nekem pl 1154 az átlagom vele, egyáltalán nem mondanám jónak. Most akkor mi van, ha ennyire könnyű a hellcat-al menni, akkor miért nem csinálok vele sokkal jobb átlagot?

    (Egyébként milyen névvel futtatod a hellcatot, visszalapoztam pár oldalt, de azon az accodon nincs is hellcat, a T49 átlagod meg gyenge, az mondjuk a legközelebbi tank ebben a stílusban.)

    A chart nem hazudik, azért nem vagyok nagyon jó a Hellcat-al, mert ahhoz, hogy előcsalogassam a vadállatot belőle nagyon kell(ene) tudnom játszani vele.

    És akkor visszaértünk az eredeti kérdéshez. Én állítom, hogy az egy urban legend, hogy hellcat über op lenne, illetve ahhoz, hogy op módon viselkedjen ez a tank nagyon meg kell tanulni vele játszani.

    Te azt állítod, hogy a kezdők, a közepesek már szuper módon mennek vele. A chart nem ezt mondja, super unicum játékosok is azt mondják, hogy ennél feljebb már nem nagyon lehet menni vele, ha számít valamit, nekem sem megy vele annyira, lassan utolérem a T49-el.

    Nem csak a tank a lényeg érted, hanem az is, hogy kik játszanak vele. Régen hemzsegett minden csata tőle és nagyon jó játékosok mentek vele tömegével, akik több száz, ezer csatában csiszolták a tudást. Nyilván, mert a wn7 már az én esetemben is 1154 átlag sebzésre nagyon jó statot produkált, a proknak meg még jobbat. A játékosok szempontjából az volt érezhető, hogy nagyon kemény ellenfél a hellcat, oda kell rá nagyon figyelni stb. Én továbbra is állítom, hogy ez legalább annyira a játékosok szintje miatt volt, mint maga a tank miatt. A játékosok szintje viszont csökkent és csökken, ergó a hellcat már egyre kisebb fenyegetés, mint ellenfél. Most nem egy-egy konkrét csatára gondolok, mert láttam olyant, amikor 12 frag-et begyűjtött valaki, inkább arról, hogy nem hemzsegnek annyira a hellcat-ok és ritkán látni nagyon jó játékost benne, illetve ott van EJ meg Diegho, amit mondott, ők azért nem teljesen hülyék a játékhoz.

Új hozzászólás Aktív témák