Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rolio1

    tag

    válasz besti #39130 üzenetére

    Például a Borsig-gal tetemes spot dmg-t lehet gyűjteni a camo-ja miatt...lehetne, ha lőnék amit látnak...
    Malinovkán például a mocsár feléig el tudok menni észrevétlenül, na azt szeretik...

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz besti #39130 üzenetére

    Ezek a tankok inkább gyors TD-k és kár szpottolásni elhasználni őket. Ahhoz nem elég kicsik és fordulékonyak. nem beszélve arról, hogy az első lövés az ammot, a második a motort és még 1-2 tagot visz. kb. 5 másodpercig élhet, mint aktív szpotter. Még ha békénhagyják, vagy engedik, hogy a végjátékban legyen szpotter, akkor sokszor a lista tetején végez.

    Végre visszahallom az egyik theóriámat, miszerint a német med nem arra van, hogy össze-vissza rohangáljon, mint egy kínai vagy orosz... Bár óvatos scoutolást én mind a Pantherekkel, mind az E50-nel bevállaltam/bevállalok.

    Még anno (pre-8.8) a Panther 2 felé mentem a P1-gyel, mikor az egyik T8 meccsen az összes medünket kilőtték az első 5 percben, mire egy T28 Prot ex catedra közölte, hogy "You're med you scout". Mondom: nem. Majd motiválni próbál: "you go or I'll shoot". Mondom: "Have your pleasure. At least your team-dmg penalty will make up for my repairs". Mire ő kilőtt...

    Utána megnéztem a valaha játszott tankjait, őrá tipikusan ez igaz:

    Nem kellene olyan tankoknak utasítást adni, amiket nem ismerünk, hovatovább nekünk nincs.

    Nevermind...

  • đe$|re

    senior tag

    válasz besti #39130 üzenetére

    Amúgy se venném magamra, mivel nem a Vörös Ingesek táborát erősítem. :P
    Most próbálod magyarázni de szerintem:
    -Beáll a front? Azon lennék, hogy keressem a lehetőséget a változtatásra. (Leghátul kempelés 0 támogatást nyújtva nem az.)
    -Többször előfordult, hogy segítséget kértem és maptól illetve távolságtól függetlenül jöttek segíteni. (Leghátul kempelés, térkép, távolság, megint nem magyarázat.)
    -Szerintem nyugodtan be lehet szólni annak a kék/lila játékosnak, aki haszontalan. (Erre megint nem magyarázat a térkép, távolság.) Csak egy példa, ami szintén többször előfordult velem: egyedül vagyok egy szikla mögött, megy a csiki-csuki az ellennel és át lehetne törni. Szólok, hogy segítség, írok chatbe is egy szuperhősnek, hogy mozduljon. Semmi reakció vagy volt olyan is, hogy inkább odébb állt. (Erre szintén nem magyarázat, hogy nem ismeri valaki az adott tankot.)

    A korábban említett PTA tipikusan annak a kék játékosnak volt a példája, aki nem a helyzetfelismeréssel és a csapat tényleges támogatásával érte el ezt a statot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák