Új hozzászólás Aktív témák

  • besti

    csendes tag

    válasz đe$|re #39121 üzenetére

    Ezt én is szoktam szinte napi szinten tapasztalni amikor Leo-val vagy az elődjével játszottam, hogy a Vörös Generálisok (nem rólad van szó persze) szerint, mivel med vagyok menjek szpottolni nekeik. Nekik, aki három heggyel arrébb vannak és biztos nem fogják tudni lőni az esetlegesen felvillanó tankokat. Ezek a tankok inkább gyors TD-k és kár szpottolásni elhasználni őket. Ahhoz nem elég kicsik és fordulékonyak. nem beszélve arról, hogy az első lövés az ammot, a második a motort és még 1-2 tagot visz. kb. 5 másodpercig élhet, mint aktív szpotter. Még ha békénhagyják, vagy engedik, hogy a végjátékban legyen szpotter, akkor sokszor a lista tetején végez. Nem kellene olyan tankoknak utasítást adni, amiket nem ismerünk, hovatovább nekünk nincs. Érdekes, a leoval menj szpottolni utasítás 10-ből 9-szer nem a jó játékosoktól érkezik. Meg kellene ismerni a gépeket kicsit jobban, nem csak a játékbeli jelükre hivatkozni, mert vannak bőven átfedések az egyes osztályok között.
    Továbbá van olyan helyzet és pálya gyakran, amikor a heavyknek és kemény frontú TD-knek kell előre nyomulni, szpottolni a med tankok fedezete, támogatása mellett. Ha beáll afrontvonal, nem biztos, hogy a light-nak, mednek kell először mozdulnia.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák