Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz besti #39130 üzenetére

    Ezek a tankok inkább gyors TD-k és kár szpottolásni elhasználni őket. Ahhoz nem elég kicsik és fordulékonyak. nem beszélve arról, hogy az első lövés az ammot, a második a motort és még 1-2 tagot visz. kb. 5 másodpercig élhet, mint aktív szpotter. Még ha békénhagyják, vagy engedik, hogy a végjátékban legyen szpotter, akkor sokszor a lista tetején végez.

    Végre visszahallom az egyik theóriámat, miszerint a német med nem arra van, hogy össze-vissza rohangáljon, mint egy kínai vagy orosz... Bár óvatos scoutolást én mind a Pantherekkel, mind az E50-nel bevállaltam/bevállalok.

    Még anno (pre-8.8) a Panther 2 felé mentem a P1-gyel, mikor az egyik T8 meccsen az összes medünket kilőtték az első 5 percben, mire egy T28 Prot ex catedra közölte, hogy "You're med you scout". Mondom: nem. Majd motiválni próbál: "you go or I'll shoot". Mondom: "Have your pleasure. At least your team-dmg penalty will make up for my repairs". Mire ő kilőtt...

    Utána megnéztem a valaha játszott tankjait, őrá tipikusan ez igaz:

    Nem kellene olyan tankoknak utasítást adni, amiket nem ismerünk, hovatovább nekünk nincs.

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák