Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3

    senior tag

    válasz dokee78 #204538 üzenetére

    Hasonlót tapasztaltam én is. Mentem néhány kört, de ha nem artyval voltam, a legtöbb csatában már induláskor blokkoltak. Mintha a WASD lenne a világ legnagyobb kihívása. Amikor lighttal voltam, mindenféle tankokkal jöttek oda, ahová én, és többször is elállták a visszavonulási útvonalam. Most sem értem, miért. A szándékos és a figyelmetlen blokkolást általában észre lehet venni, utóbbit tolerálni is lehet, de az ész nélküli "azt sem tudom, hol vagyok" blokkolás idegesítő. Természetesen megestek a szokásos dolgok is, mint például, hogy az egyik oldalon pár ellenséges tank felőrölte és kivégezte a csapatom kétharmadát, vagy hogy 10v4-es túlerő és a pálya uralása mellett vesztettünk, mert a kollégák sem gondolkodni, sem együttműködni nem voltak képesek. A kedvencem az volt, amikor a 10v4-es csata vége felé (akkor már 5v4 volt) jeleztem, hogy lövöm az artyval a célpontot (gondolván, hogy a közeli csapattársam fedezékben - ezáltal életben - marad). Lőttem, a lövedék repülése közben a csapattársam kibújt, kilőtte az ellenséget, aztán kilőtte őt egy másik ellenség, én meg töltöttem, és tudtam, hogy a maradék három hülyével sem vagyok előrébb. :D

    Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

Új hozzászólás Aktív témák