Új hozzászólás Aktív témák

  • SoulReaver

    veterán

    válasz zarew #82832 üzenetére

    Még most kezdted, szóval majd rá jössz, hogy vannak olyan helyzetek, ahol kifejezetten SZIVAT a játék..

    EZT olvasd át rendesen.

    Attól, hogy pénz költenek rá sokan, nem biztos, hogy játszani is fognak tudni... Ma már a leg pirosabb siemka játékosok is inkább költenek prém lőszerre, mert nem tudják hol kell átlőni az ellenfelet vagy, hogy az ő lövegük mekkorát bír átütni stb...

    A minap találkoztunk egy olyan lénnyel, akinek MINDEN prém tank bent volt a garázsába, de a statja borzasztó volt és persze több ezer csata volt a háta mögött..

    Diego mondta anno, hogy tanulja meg az ember a különböző tankok gyenge pontjait és nézzen jobb játékosoktól replayt, arról a tankról, amit éppen fejleszt.

    Ezt kell megfogadni.

    Én is használtam anno weak spot skint, de azóta megtanultam őket. No meg egy adott helyzetben, pl ha be van forgatva a tank veled szemben, nem biztos, hogy azt a gyenge pontját át tudod lőni, szóval vagy másik helyzetet kell keresned, vagy másik gyenge pontot, nem árt, ha ismered őket.

    (#82835) kgergely23

    Normál csatában nem számolhat gyorsabban, ha egy ember van bent. több mint másfél perc, ha jól tudom.
    Biztos nagy volt az izgalom és nem figyeltétek az időt... olyankor minden gyorsan pereg :)
    De a sok med meg light szart bele...

    Annyi ilyen van...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák