Új hozzászólás Aktív témák

  • ddt500hu

    veterán

    válasz Zolee_70 #80228 üzenetére

    Remélem nem sértek meg senkit de szerintem aki kezdve az Rhm-től a WTE100-ig bárhol használja a 15cm ágyúkat az nem épeszű!
    A Rhm-en mentem a rosszabbikkal 75 csatát teszt célzattal, aztán a Wt. Pz. IV-en a jobbik 15cm-es ágyúnak már csak 50-et adtam. Katasztrófa mind a kettő. A gold ammo kumulatív lőszer ezért ha nem közel függőleges páncélt találsz el akkor hajlamos pattanni. Na most mivel papír ezért illik távol maradni az ellenségtől de a 0.38-as pontosság miatt 300m-ről már csak az ima marad.
    De ami a leglényegesebb. Tapasztalataim szerint köze nincs az átlagsebzésnek a 750-hez. Volt 4X00dmg-es csatám valami 7 lövésből ami 1 volt 767 a többi mind 650-720 közötti.
    Amikor belelősz az IS7-be 620-at ő meg visszalő 610-et akkor marha vicces tud lenni a 16mp-es töltés, az meg, hogy a T44-ről pattanok csak hab a tortán.
    A 128-as sokkal megbízhatóbb minden téren. Városi közelharcban jobb lehet a 150-es de ebben sem vagyok biztos.

    (#80226) Sixkiller6 Az álcaháló 0-ról 20-ra emeli az álcaértéket álló helyzetben. Talán érdemes beruházni rá. Vagy szerszámos láda.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák