Új hozzászólás Aktív témák

  • ddt500hu

    veterán

    válasz Chris0321 #63618 üzenetére

    Most vagy ennyire hülyének nézel vagy te vagy hülye, vagy vak vagy. Döntsd el. :) Nem a vereség bánt hanem a 1:15-ös vereség! Az 51%-tól legalább azt vártam volna, hogy 7-8 tankot kilövünk. Ez a csata olyan gyorsan véget ért mint ha 10% esélyünk lett volna.

    csapee Hát az úgy történ, hogy Sand Riveren támadás módban voltunk. Én az FV 183-al lementem E0-ba de nem tudtam felállni a kicsi dombra mert G0-ban állt két tank és azonnal spottoltak (talán F9-ben is volt egy). Ettől függetlenül én hajlandó lettem volna lőni az ellenséget de J0-ból is lőttek engem úgy hogy nem is voltak felspottolva. Jött egy E5 aki végig ugatta a csatát, hogy mindenki camper. Megkértem szépen, hogy spottoljon már egyet. Erre elküldött a halál f..ra. Bármilyen meglepő ekkor még nem lőttem bele mert jó kedvem volt. :DDD Elmagyaráztam neki, hogy ő hevy tankkal van meg keményebb a tornya stb. Ismét vulgárisan válaszolt majd közölte velem, hogy én is hevy vagyok spottoljak én. Ezzel el is telt a csata fele. Többen megkértek, hogy ugyan lőjek már bele egyet. Hát belelőttem egy laza 1800-ast (itt persze beadja). Persze kaptam hideget meleget majd 30mp a csata vége előtt a biztonság kedvéért kilőttem. Nehogy már túlélje a csatát. Ennyi. Ha csöndbe marad ez nem történik meg. Persze full tomato volt. :U

    HáGé Már nem teszek ilyet. :B Itt sem voltam nagyon ideges egyszerűen meg kellett büntetnem a szavaiért. :P Talán még nevettem is közben. :DD

Új hozzászólás Aktív témák