Új hozzászólás Aktív témák

  • Th1sN04ll

    senior tag

    válasz Angel1981 #53973 üzenetére

    5 perc alatt nem lehet bemutatni egy tankot...Plusz én kísérletezgettem ilyen felvevőprogikkal ugye fraps, meg action meg ilyen hülyeségek, azon kívül hogy a nem gyenge gépem lefogta mint a dög /konkrétan negyedelte az fps-t/ még a minőség is szar volt, pixeles volt, a hang sem volt tuti... így én h.264-be veszek fel igaz hogy egy fél órás videó nyers anyagja közel 10 gb, de abból lehet dolgozni, mire lerenderelem, lesz 3-4 gb, de az majd in game minőség mind kép mind hang tekintetében :K Ugye ebben az NV tulajok előnyben vannak a shadowplay miatt, de ugyan ezen az elven működnek az avermedia kártyák, illetve más recent cuccok is :K Nem mellesleg nem vesz le fps-t :C

    Jelenleg még ugye látjátok trial verzióval vágom, illetve rakom össze az anyagokat, de jövö hónapban beruházok egy eredeti powerdirectorra, csak ajánlani tudom, nem olyan bonyolult mint egy vegas, cserébe mindent tud ami egy alap szintű videó készítéséhez kell, féyévekkel gyorsabb mint egy movie maker pl, ami a h.264 szabványt is csak trükközéssel, meg szopással képes kezelni... de mondjuk ingyenes :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák