Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz Th1sN04ll #53969 üzenetére

    Úgy gáz az egész, ahogy van!
    Egy vérvörös 12-14 éves kis marha, aki azt hiszi, érdemben hozzá tud szólni ehhez a játékhoz!
    100%-ig megértem, hogy a komoly klánoknál követelmény a 18+, de minimum a 16+ korhatár, és punktum!

    Ez is egy probléma manapság!
    Azon eljárásokat, programokat, amiket régen csak profik használtak, és profi szinten kiviteleztek, ma már bárki használhatja, és az eredmény olyan is, amilyen!
    Ezért van tele a youtube mindenféle hulladékkal videóval, ahol pl. totál dilettánsok kritizálnak / elemeznek egy adott témát, ezért van 6 éveseknek is fészbuk meg twitter profilja, ahol már azt is megosztják, ha finganak, és ezért képzelheti magáról egy ilyen kölök, hogy "jól bemutat" majd egy ilyen tankot egy ilyen videóval - én mutatnék be neki! :P

    A múltkor a 7 éves nevelt fiam akarta azt bekamuzni, hogy ő admin egy minecraft szerveren - amikor emiatt felment bennem a pumpa, és kicsit jobban elővettem, és kikérdeztem, az lett, amire számítottam - még azt sem tudta igazán, mi az a szerver, és mi az az admin, csak látta chaten, hogy erről beszélnek - a kettő között van különbség.... :(((
    És az durva, hogy pl. olyat már láttam, hogy 10 év körüli gyereket bíztak meg moderátori feladatokkal!
    A világ minden téren abba az irányba halad, hogy "minőség helyett mennyiség", és ez nagyon nem lesz jó!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák