Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Habib[HUN] #51868 üzenetére

    Az is3 tipikus közelharc tank, amivel nem szabad távolságot tartani az ellenfél és köztem és mindjárt nem lesz annyira könnyen belőhető, bár azért az kicsit erős, hogy bármikor belövi bárki, mert fedezékek mellett simán lehet úgy tekerni, hogy pattintson. Ha belemászok az ellenfél arcába és mozgatom, tekerem, akkor meg egyáltalán nem olyan egyértelmű ez a simán belövöm. Nyílt terepen meg melyik az a tank, amit nem lehet belőni könnyen? Kevés van.

    A kedvenc húzásom is3-al az, amikor megyek az ellenfél felé, hogy belemásszak az arcába és kb amikor lőni fog, akkor bevágom szögbe a tankot mozgás közben, nem állok meg, mert az elejét próbálják lőni úgyis (a trükkösebbek fel akarják robbantani és oda céloznak, de van legény skillem meg modulom úgyhogy azóta egyszer sem robbantam) és olyankor az elmozdulás miatt az oldala lesz belőle és akkorát pattint, hogy öröm nézni. Meglepően gyakran bejön ez a trükk. Ha figyeli az ember az ellenfelet, akkor lehet általában látni, hogy mikor céloz és ha nem is vágom fejből pontosan az összes ágyú célzás idejét, de kb tudom mindnek, legalább annyit, hogy nagyon gyors, közepes vagy lassú.

Új hozzászólás Aktív témák