Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz grex4 #4357 üzenetére

    Én a legjobb köröm (az összes 3000-ből) IS-el mentem eddig. Jól mondod, hogy kell rá rammer, venti meg célzásgyorsító. Féláron vannak most a hétvégén amúgy is, fel kell hát szerelni mindent a tankra.

    Meg nem árt egy kétskilles legénység, BIA + javítás + hatodik érzék + kuplungégető
    Így már egy nagyon fordulékony, relatív nagy DPM-es szuper jó tank lesz a 7-es osztályban.

    Egy dolog zavar csak, hogy a top ágyú nagyon pattogós. Egy type59 beszorított egyszer a sziklafalhoz, hogy csak a tornyát tudtam lőni, közvetlen közelről belelőttem vagy 4-et és mind lepattant, de ez egyedi eset persze, viszont az általános tapasztalat is az, hogy nagyon pattog, tehát kell a pontos célzás valóban, jól látod.

    A pattogás azért zavar, mert az okosok mindig azt tanácsolják, hogy az oldalt vagy a hátat lője az ember, csak a fránya ellenfél nem hajlandó az oldalát meg a hátát megmutatni mindig és szemből már kell a pontosság :) IS3 top ágyú már sokkal jobb, az viszi a tornyokat is gond nélkül

    Kisebb tankok sokszor hiába trükköznek, hogy csak a tornyukat akarják mutatni, de azokat simán kilövöm a tornyuknál sőt a löve meg indian panzer sem szokott gond lenni, de azokkal már jobban kell vigyázni, mert visszaharapnak egy nagyot

Új hozzászólás Aktív témák