Új hozzászólás Aktív témák

  • Dreadloord

    senior tag

    válasz mefistofeles #38669 üzenetére

    40.000 forint 1 hónap minimálbéres részmunkaidős állás, ennyit kellene bevállalni, friss diplomás közgazdász vagyok, 3 éve dolgozok, az egyetem mellett kezdtem. HA valahol annyira szűkösek az anyagiak, h nem tudnak megoldani ennyi pénzt pár hónap alatt, ott el kell felejteni a wotot, és menni kell tanulni helyette, hogy lehessen jobb állás, vagy állásinterjúkra, vagy másodállás, stb. ezt akartam kihozni ebből. Egyébként 6 éve mikor gondolkoztam hova menjek egyetemre, mindenki megmondta, hogy bölcsészkarra ne, mert 5 év buli és lazulás, aztán 30 év cumi, mert nem lesz használható a végzettség. Volt aki valahogy át tudott média és kommunikáció csodaszakjukról szivárogni közgére hozzánk, és amikor prezentálnia kellett, nem volt 1 összeszedett mondata, rossz diához rossz szöveget mondott, lapról olvasott fel, és elvileg ő még ott jónak számított... Senki ne vegye bántásnak, de amikor valaki valamiben nem sikeres, ne törődjön bele, meg pláne ne másokat hibáztasson hanem gondolja vágig, h Ő hol ronthatta el, és hogy tudja kijavítani.

    Részemről is OFF vége...

Új hozzászólás Aktív témák