Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    Segítséget szeretnék kérni olyasvalakitől, aki már szerkesztett WoT-os textúrá(ka)t, azaz DDS fájlokat. Be szerettem volna színezni a T-62-esem kerekeit úgy, hogy a széleken fehér csík fut végig, középen pedig fehér (kb csavaroktól teljesen befelé). Megszerkesztettem a textúrát, de a keréknek az a része, ahol domborulat van, nem lett fehér:

    Hol kell beszíneznem a textúrát, hogy a kis domborulatok a fehérek legyenek a kerekek közepén? Előre is köszönöm!

    Más: Ezzel a PzIIG-vel az ipari hulladékot jelentő kifejezésünk új értelmet nyer. Hiába a 95 mili átütés, így is pattog néhány T3-mas tankról, és megy a sok penetration (nekem попадание) no damage. Utána legalább 16 másodpercen keresztül tölt és eszméletlen lassan céloz, plusz a 3x2 skúlóból örülök, ha 4 betalál. Light tank létére kicsit lassúnak tartom, kinézete ellenére nincs sok páncélja. A gun depression-je viszont nem rossz és a fordulása is viselhető.

    (#2831) [HUN]Dani: Sok sikert a Somua-hoz! ;)

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák