Új hozzászólás Aktív témák

  • popey37

    addikt

    válasz jano_77 #226777 üzenetére

    itt az a lényeg, hogy be vagy sorolva valahova az alőző rankedek alapján, és ha meggebedsz sem tudsz előre lépni. ez van 10 csata 25% teljesítmény és nem vagyok szar játékos, előzőben ugyanez volt meg előtte is. a rankedek alapján a wn8-am max 700 lenne összesen.

    tudod az a baj, hogy a vérpistike jön és a 700-as átlagsebzésével 40k csata alatt, simán belő menden lövéssel, én meg a 375-ös golddal ami páncéltörő, olyanokat lövök neki, hogy nem ért páncélzatot, lepattant, és még sorolhatnám.
    az utolsó csatában a csapatomban nem volt 5k szem. értékelés felett csak 2 játékos: én meg egy ebr, aki a piros vonalom ácsingózott.

    ha a csordával mész ugyanugy bukó, mert a baromarcuak megállnak mert a térképen felszpottolodott valaki és azt lövik ezerrel, em néznek körbe, csak puffogtatnak. ez a probléma. semmi más.
    itt az van, hogy aki mindig bekerült a diviziókba az most is be fog, aki nem, az meg égesse a creditet ezerrel.

    én nem tudom mióta probálkozom bekerülni: 3 vagy 4 szezon óta, még egyszer sem sikerült, pedig nem vagyok szar játékos.

    randomban 15v15-ben 10 csata után 2k feletti a wn8 és van 2500 átlagsebzés 15-20 killel.
    rankedben lósz**r van nem ilyen stat.

    [ Szerkesztve ]

    Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Új hozzászólás Aktív témák