Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz ollie #215919 üzenetére

    "A játékos meg azért fordított hátat az IS7-nek, mert az volt az egyetlen esélye a nyerésre. Úgy is alig volt, de több volt a nullánál, ellenkező esetben, ha nem fordít hátat az IS7-nek, konkrétan nulla lett volna az esélye."

    -Konkrétan tök minegy lett volna, mert ahogy írtam is, 452 HP-val nem fordítasz hátat egy olyan enemynek, aminek 490 az átlag sebzése és 100%, hogy beléd fog verni egyet, míg hátat fordítasz neki és lövöd a másikat. Azaz elméletileg mindkét esetben nulla volt az esélye, mégis. Mégis, az IS7 átlag alatt sebzett neki folyamatosan. Ő meg mindig sokkal többet, mint illett volna. Ebben a csatában túl sok volt a szerencse, még mindig azt mondom. Az E100 eleve előnyben volt a végjátékban, én például biztosan nem iszkolok el egy E100-al, amikor a másiknak 22 HP maradt. Az SC esetében ott ráadásul nem beszélhetünk normális fedezékről, mert szerintem simán meglőhető lett volna. (Még mielőtt elindult körbe). Az E100 ezzel a húzásával gyakorlatilag hátrányba került azonnal. Ha ott marad, csak megvárja, míg akármelyik része láthtaó egy kicsit az SC-nek és rotty. Neki, ellentétben az SC-vel nem kell gyenge pontra várnia. ezért sem értem ezt az egészet. Nem mondom, hogy megrendezett volt, csak azt, hogy ilyenkor jönnek ki a játék baromira gyenge pontjai. Esetleg.

Új hozzászólás Aktív témák