Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz peterson79 #215569 üzenetére

    Grat az obj260-hoz!

    10 csata alatt 1500 mp stun arty küldetést kérdezted tegnap, hogy mivel csinálom. Próbáltam CGC-vel, T92-vel és 9-es amcsi stock ágyúval is. Egy csomószor kerültem közel a teljesítéséhez. Tegnap például annyira jól ment CGC-vel, (3x is berakott nagy csatába) hogy az utolsó 2 csatában elég lett volna 180 mp stunt összehoznom. Az előtte lévő 8 csatában nem is volt olyan hogy 100 alatt jöttem volna ki, na itt most sikerült a bravúr 2x is és elcsesztem a már zsebben lévőnek gondolt küldetést.

    I Calculated the Average Stun times for Arty
    Találtam egy 3 éves leírást ahol az arty-kat vetik össze stun szempontjából. A 9-es angol stock ágyúval tud a legtöbbet lőni adott idő alatt. Hátránya hogy elég kicsi a robbanási sugár így pontosnak kell lenni. Ma addig nyúztam ezt a fos pötyögtetős artyt amíg végre meglett a küldetés. Ezzel 9 csata alatt összejött az 1500. Sebzés és wr persze a béka segge alatt, de nem érdekel, a lényeg hogy végre kész van az artys küldetés. :D


    Korábban 3x kerültem közel a teljesítéséhez, ilyenek voltak a 10. csaták amikor meglehetett volna: [kép] [kép] [kép] :U

Új hozzászólás Aktív témák