Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz peterson79 #212451 üzenetére

    Megmondom Neked kedves Péter, hogy miért nem duplikálta! Elmondásod szerint az albumba ráböksz az egyik díszre. Innen átvisz a Kreátorra, ahol be van már állítva az a dísz, ami Neked pont kell. Ebben az esetben sosem lesz duplikálás, viszont drágább! Ha olcsóbban akarnád és nem konkrét díszt jelölsz meg, hanem mondjuk szintet és típust, akkor előfordulhat duplikálás.(mert nekem volt már figyelmetlenségem miatt) Abban az esetben, ha az olcsóbb verziót választja vki és az adott típusból még mind hiányzik, akkor nem lesz duplikálás. A következő készítéskor, ha azonos típust állít be, már előfordulhat. Valszeg 1-4 díszt készíttettél és nem 5-öst vagy épp szerencséd volt és abból a típusból még mind hiányzott! Remélem érthető voltam. :B
    Amúgy nekem az rémlik, hogy mintha tavaly és előtte alacsonyabb szinten is több dísz volt azonos típusból és nem csak az 5-ösnél és kevesebb típus volt ugyan ennyi dísszel, tehát egy típusból (pl asztal dísz) többféle volt alacsony szinten is. Most viszont ez csak 5-ös díszek esetén van, alacsonyabbaknál minden dísznek más a típusa!

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák