Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz nyunyu #21202 üzenetére

    megcsináltam a legnagyobb ágyút hozzá, amint lehetett

    én mindig kifejlesztek mindent, az az elvem, megadom a tanknak a "lehetőséget", annyira nem pontos az az ágyú egyébként, elmenős, de nem olyan pontos

    Mas kerdes, hogy az M103 gyenge toronya miatt en inkabb az E-75-ot preferalom.
    Meglatjuk, mennyire sikerult elqrniuk a mostani motor+pancel nerffel.

    na erről van szó, az E-75 is megvan, rég kifejlesztve, csak leduplázom egy ideje

    megnézem azért most milyen lesz így nerfelve azt valószínűleg megy az is, így is mentem vele 540 csatát, eleget mentem vele

    most jönnek az autoloaderesek, az izgalmasabb, heavy-nek pedig megmarad a jól bevált T29(ezzel is lehet pénzt keresni), pénzkeresőnek a jól bevált és élvezetes T-25 prémium(4-es, lassan 5-ös legényekkel, minden extrával, 1800 csata után kenem vágom, azzal is 2-3 kill az átlag, de becsúszik 5-6 is gyakran), kell egy arty azért, most épp 212A, leduplázom azt csók, unalmas

    a Panther is bevált nálam, sniper tanknak, csipegetni lehet, és kis szerencsével ha épp utolsónak lősz, jön is a kill, nem akkora fun mint a T25 vagy a T29, vagy a T71

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák