Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz ollie #202419 üzenetére

    Biztos low tier statpadder reroll acc. :D Amúgy ránézésre pont az. Vagyis nem reroll, inkább egy második/kis acc.
    Most, hogy nem tud kivégezni sok tankot pár lövéssel, már nem is jó. Pedig a low tier HP buff valóban buff, és szerintem is jót tesz a játéknak. Anno, amikor újonc voltam, emlékszem, mennyire rossz volt, hogy 1-2 lövés után mehettem a garázsba, és esélyem em volt több időt eltölteni egy pályán, vagy egy adott tankkal, hogy kicsit jobban ráérezzek a lövegére, a mozgására, vagy úgy en bloc az egész játékra. Pedig az már nem most volt, hanem 2014-ben. És ugyanez a rossz érzés fogott el, amikor tavaly kihúztam a referral programot haver pár csatás accountjával. Sőt, hiába a nagyobb tapasztalat, de a pedózók és a lepkefingnyi HP ugyanolyan szenvedéssé teszi a játékot, mint régen. El sem merem képzelni, mennyire kilátástalan lehet egy valóban kezdő játékos helyzete. Függetlenül attól, hogy hamar lehet tankot fejleszteni, és bármikor vehet egy magsabb tierűt a forintos boltból. De aki becsülettel próbál kezdőként, bénaként önerőből fejlődni, annak nem egyszerű, és annak ez bizony kifejezetten jól jött.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák