Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz ollie #192327 üzenetére

    Eddig nem sűrűn értettem egyet wwenigmával, de ezt most engedd el.
    Szóval elég sok mindenben. Írtam is jó pár sort pár órája, de elment a levesbe mert.....a lényeg hogy nem fogod megérteni miben rejlik a különbség átlagos illetve unicum közeli játékstílus között.
    Nem szeretem az unicum kifejezést használni, szóval a jobb játékosok az a 8-10% tisztában van azzal a nem elhanyagolható ténnyel hogy az átlag player a saját hp-ját sem fogja lesebezni. Ehhez nem kell xvm sem doktorátus. Az hogy valaki odateszi magát jelentheti azt is hogy kiáll a sarokra és szétlöveti magát, meg azt is hogy egyedül lehozza a csatát. Mindössze szemlélet kérdése. A lényeg hogy az igazán eredményes játék komoly koncentrációt fegyelmet igényel, és a komoly streamereknek is szükségük van lazulásra amikor hagyják érvényesülni a csapatot. El tudod képzelni hogy milyen megterhelő folyamatos teljesítménykényszerben az esetek többségében élő adásban játszani? Gondolom el. Néha velem is előfordult hogy csak szórakozni akartam, és szartam arra nyerünk-e vagy sem. De amíg nálam ez tudatos döntés eredménye a nagy átlagnál a teljesítményük csúcsa. És még ezzel a visszafogottabb teljesítménnyel is simán kimagaslanának az átlagból. Kicsit olyan az érvelésed mint amikor a rendőr magyarázza mi a logika.....ja, neked van akváriumod?

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Új hozzászólás Aktív témák