Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    Kipróbáltam ezt a referal programot. Használtam egy meghívó kódot is, így lett egyből 7 nap prémium. Ahogy a tutorial részeket megcsináltam, ez felment 11 napra, és persze választhattam tier 6 tankot (T-34-85-öt választottam). Kb 6 óra alatt kb 230 pontot szereztem, és összesen 1500 kell a referral befejezéséhez. Vagyis egész gyorsan lehet haladni. Persze a legszarabb, hogy stock tankokkal, gyenge legénységgel kell nyomulni, de amint a tier 6-os ki van fejlesztve teljesen, és a legénység is oké, már sokkal jobb lesz (itt még nem tartok). A jó hír, hogy ad ingyen sixth sense-t, így azt a commandert végig lehet vinni átképzéssel a tankokban. A legnagyobb aids a játékban az arty, simán egylövésez bármelyik low tier, és iszonyat pontosak, meg gyorsan töltenek. A másik a rossz látótáv, részben a low tier tankok miatt, részben a képzetlen legénység miatt, és nincs pénz optikára. Ehhez képest tele van a low tier 20-50k csatás játékosokkal, akik valszeg 3-4 skilles legénységgel meg teljes felszereltséggel játszanak. Valszeg abbahagynám, ha tényleg kezdő játékos lennék.

    [ Szerkesztve ]

    ***

Új hozzászólás Aktív témák