Új hozzászólás Aktív témák

  • Flash Gordon

    senior tag

    válasz wwenigma #178924 üzenetére

    Nna igen, kifejteni persze luxus, elég csak a szokásos módon... :DDD

    Megteszem helyetted :D :

    lila wn8 nak jól jött volna, de ahogy néztem még őket is megtréfálta jó pár esetben az hogy gyakorlatilag irányíthatatlanná vált olyankor, ennek sokan hangot is adtak...az irányítás és a járgányokra ható fizika eleve annyira eltérő a megszokotthoz képest hogy ezt ezért külön+ idő begyakorolni, de még úgy is, a pályák összes kis bukkanóját, meg a tereptárgyak adottságait úgy sem lehet 100% osan lereagálni egy éles szituációban, a pörgetés opció még erre rakott egy lapáttal...

    Ami ettől független ok lehet még, az a játék kezdetén lévő yolozni vágyók jelensége, meg az arra alkalmas pályákon a kulcspozíciók elfoglalása a tier 10-es esetében, de az nem tudom mennyit nyomhatott a latban, e nélkül is bőven probléma volt a pörgetés használata...

    Amiről pedig nemigen esett komolyan szó, az a tier 10 OP camoja, ez jelenleg sztem a legnagyobb probléma, nagyobb mint az összes többi együtvéve, nem lennék meglepve ha a későbbiekben hozzányúlnának valamilyen formában...

    "...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

Új hozzászólás Aktív témák