Új hozzászólás Aktív témák

  • Papooo

    senior tag

    Van itt esetleg valakinek N3540 - es szutyok cerkával szerelt laptopja?

    Egy tesztet kéne lefuttatni, hogy mennyi FPS.t produkál a WoT

    Másik topicból idézek:

    "És most milyet használok: egy kínai webáruházból 75 ezer forintért (!!!) vásárolt N3450-es szutykot. Csupa alumínium az egész, gyönyörű szép, jó kézbe fogni, 6 GB RAM, 128 GB SSD, 14-es IPS kijelző (az összes többi eddigi gépem nem IPS-es, kivéve az X230-at!), könnyű (csak 1,2 kg), és 6-8 órát kibír az akksija. És valóban nem túl erős, de a mindennapokra teljesen elegendő, és a World of Tanks is elfut úgy (!!!) rajta, mint az I5 6300U-s Lenovon"
    .......

    "Én sem hittem el, csak kíváncsiságból próbáltam ki (a fiam nagyon szereti), de 30-50 fps között produkált, ahogy emlékszem (SD kliens). Mondjuk érezhetően melegedett is az alja.
    Egyébként YT-os teszteket nézegettem vásárlás előtt, és ott is hasonlókat mondtak (főleg ha ki van kapcsolva a teljesítménymaximum)."

    Persze csak végtelen türelmű embernek ajánlott, mert emlékeim szerint 1-15 között kéne produkálnia.
    (Minden kezem ügyébe kerüllő vasra fel szoktam tenni a wotot, de már vagy három éve volt hogy teszteltem ilyen procis förmedvényt, azóta sokat változott a játék)

    Az illetőtől többen is kértünk youtube videót, de van egy olyan sejtésem, hogy arra hiába várunk. :D

    Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

Új hozzászólás Aktív témák