Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz jr1994 #163457 üzenetére

    Na akkor nézzük szépen sorban:
    -játssz jobban (ez a legnehezebb): Nyilván ez a legnehezebb, valszeg elértem a határaimat, mindent elkövetek, ami tőlem telik, ennyire telik.

    -játssz szakaszban (értelmes játékosokkal): játékosokkal nem lenne gond, de sajnos azt tapasztaltuk, hogy akármikor szakaszban mentünk, akkor sokkal rosszabbul ment a játék. Ennek egyik oka valszeg az, hogy ilyenkor próbálunk megfelelni egymásnak is, meg kicsit úgy menni, hogy jobbak legyünk a másiknál. Nem tudom persze biztosan, de ezen többször is gondolkodtam már és ilyenekre gondolok. Illetve volt egy idő, mikor a szakaszokat alapból büntette az MM - tier8 szakasz only tier 10 pl. Ezért a szakaszozást hanyagoljuk egy jó ideje. Persze ez utóbbit lehet, hogy orvosolták már és minden rendben. Minden rendben?!

    -játssz kompetitív tankkal.: köszönöm tanácsodat, de nyilván meg van az oka, hogy miért a light-okat erőltetem az utóbbi időben. Mert az Obj.260 LT-15 küldetést szeretném megcsinálni, hogy parancsot tudjak felszabadítani. Ebből is látszik, hogy én nem arra megyek, hogy a számok minél szebbek legyenek, hanem kitűzött célokat szeretnék elérni, teljesíteni. Egyébként legtöbbször sajnos a lightokkal is top sebző vagyok a csata végén, tehát nem azon múlik, hogy nyerünk vagy sem. :U :(((

    (#163461) ddt500hu: nekem van a 10-es VK7002 PzK, azzal gurultam ki annak reményében, hogy a pattintás talán gyorsabban össze tud jönni, mint az XP a szörnyű csapatok miatt. Első csatában volt 3990 pattintásom Prohorovkán és az enemy két megmaradt Obj.430U-ja fent a hegyen - lőttek rendületlenül - sajnos nem tudtak rám lőni egy utolsót, hogy meglegyen az az átkozott 4K. Elvileg nem tudott betölteni mire kilőtték a többiek. :(
    Mentem még ezután jó pár csatát a többi nagy vasammal is - E100, Obj.268.4 és VK - de még csak ennyire közel sem kerültem egyszer sem - gold cunami mindenhonnan. Feladtam, inkább az XP lassabban, mert a 10-esek nagyon költségesek. :U :O

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák