Új hozzászólás Aktív témák

  • Jag

    senior tag

    válasz e-newsee #153462 üzenetére

    Ezeken lépjünk már túl, erre mondom, hogy tök hülyének van nézve az ember.
    Egy értelmes lény ezekkel tökéletesen tisztában van. Mint azzal is, hogy ő bakta el a dolgot, vagy nem.
    Ezt tekinthetjük alapnak.
    Amiről én beszélek, az innen kezdődik.

    Az is érthetetlen, hogy WN érték hajszolását hozzák be sokan ebbe a vitába, meg az XVM-et.
    Nálam pl. egyik sem áll fenn. Se XVM, se WN hajszolás. Nem az akaszt meg, hogy jajj, nem lett lila a köröm.
    Még a cset is ki van kapcsolva.
    Meg az a duma, hogy ha szar vagy, mást hibáztatsz. :)
    Ez ilyen ovis. Ez pontosan a másik tök hülyének nézése.
    "Inkább nézz magadba..." Tényleg?
    Szerintem meg pont annak kéne magába néznie, aki ennyire hülyének nézi a másikat.

    Én csak szeretnék egyet szórakozni úgy, hogy tökéletesen tisztában vagyok a lelki, testi állapotommal, a tudásommal, a netemmel és minden egyéb hozzá valóval.
    Nem is értem, ezek ismerete nélkül hogyan lehet egyáltalán létezni. (persze lehet, tudjuk...de nem az a normális)
    Azt az egy változót hagyjátok ki a dologból, amit úgy hi'vank, hogy pénz.
    Nem is kevés. Nyugodtan mindenki tegye a kezét a szi'vére és számolja össze, mennyit költött idáig egy darab játékra.
    Ezt a bevételt majd szépen rábi'zza a wg a véletlen szerintetek? Komolyan? :)
    És ha az összeg megvan, rögtön az is látszik, sokan miért harcoskodnak felvetésekkel.
    Miért forr a vére, ha szó éri a ház elejét.
    Na ez a pszichológia.

    Érdekes módon, ahol kipengetsz 20 ezret egy játékért, amivel játszol x évig, ahol a játékélményed, statisztikád nagyrészt rajtad múlik, sosem merül fel ilyesmi. Szar a hitbox, meg lagos, meg sok a csaló. Nagyjából ezek szoktak lenni a kritikák.

    Van egy tudásod, egy pálya, taktikai, ügyességi szinted, amitől (ha jól csinálod) csak jobb lehetsz.
    Folyamatos a fejlődésem, azoktól a kilengésektől eltekintve, ami szinte teljes szabályos.
    Biztos szabályosan elfelejtem a pályákat, vagy szabályosan fájdul meg a mutatóujjam...
    És itt (a gyengébbek kedvéért) nem arról van szó, hogy elbuktam két kört...

Új hozzászólás Aktív témák