Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    Ha már sztorizgatunk,tegnap nekem is kijutott a debilekből. :D

    T30-al megyek,bejön mögém egy nagytudású játékos M103-mal.Megállok a ház sarkánál mert csak úgy nem szokásom átronygolni az ellenfelek előtt.

    Nekemjön a srác majd belém lő egyet mert megálltam előte. :F Előtte a töltőmet meg a lőszerrekesz besárgult.Jó volt úgy kezdeni hogy egy elsősegélyt+egy nagy javítókészletet elhasználtam. :U

    Figyelmeztetésképpen lőttem rá egy lepettanót.erre elkezd a cseten irogatni hogy bot T30 report ....stb

    Rendben,nem vagyok híve az önbíráskodásnak de úgy gondoltam úgysem lesz hasznára a csapatnak egy ilyen arrogáns gyerek.
    Hagytam hogy felvegye a csikicsuki pozicióját majd mögé mentem.Amikor kibújt, csak beálltam mögé.
    Kb 10mp múlva ment a garázsba. Nem vagyok rá büszke,de talán legközelebb meggondolja hugy lövöldözze-e a csapattársait azért mert megállnak előtte.

    Utána ráírtam hogy bocs de próbálja meg használni az eszét miután a csata gombra kattint. :)

    A lengyelek mellett pont a németeket utálom a legjobban.Nekem nincs xvm feltelepítve és amikor látom hogy valaki retardált módon játszik,beírom a csetre hogy polish or german? Általában megsértődnek.

    Odáig jutottunk hogy ezek a szavak már sértőnek számítanak. :DDD

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák