Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz SoulReaver #55314 üzenetére

    Mindig lehet jó meccseket menni, de már legtöbbünknek nem éri meg. A játék addig volt élvezhető, amíg a retardbiztos hajók aránya nem lépett át egy bizonyos küszöböt. Ez a küszöb már jó 3 évvel mögöttünk van.

    Én is alig játszom már, akikkel anno kezdtem, nagy része évekkel ezelőtt letette, aki maradt, kb annyit játszik mint én, vagy annyit se.
    CB-re még be szoktam lépegetni, néha rankedezek vagy brawlozok ha olyan a tier, hogy tetszik, de ennyi.
    A wowsnak kb annyi, egyáltalán nem tud fejlődni, a prém hajók nyomtatásával és a prém shopban a szerencsejátékkal próbálják életben tartani, mert azon minimális energia befktetésével lehet gyorsan megtérülő profitot realizálni, a mapok nagy része kiegyensúlyozatlan vagy csak szimplán rossz, szökőévente kap a játék újat, 3-4 éve ami változik játékmechanikailag, rosszabb lett (pár kapitány perktől eltekintve), volt egy ígéretes játékuk, de nem tudtak vele mit kezdeni.

    Mondjuk nekem ez volt az első WG játékom, ha ismertem volna a tankost, sosem kezdem el ezt.

Új hozzászólás Aktív témák