Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    [CRY]Ma megint megpróbálkoztam a Myogi-val, megint nem sikerült. Értem én, hogy 18km-re lő el, ez negyon szép és jó, de van egy aprócska bökkenő... Hiába van a lövedékek becsapódásakor az ellenséges hajó pontosan ott, ahova lőttem, ha a lövedékek ettől a ponttól 50-100m-re csapódnak a vízbe mindenfele. Ennél rosszabb, hogy ezt képes megcsinálni 4km-ről is... Még ez is beleférne, de ehhez jön, hogy ha nem citadellát talál, akkor egy max 10k-t sebző AP rendre 1k-t ver bele az ellenségbe, illetve a lövések után 32mp-ig vakarhatom a kobakom, miközben egy cirkáló 5-7mp-enként lő rám 6-12 lövedéket, amik 12km-ről is pontosan eltalálnak. Az már tényleg csak hab a tortán, mikor a 300+mm-es 2 mázsás repesz-romboló lövedékek gyakorlatilag 0-t sebeznek közvetlen találatnál. Hogy?!?

    A csatahajókkal kéne kezdeni valamit, mert alsó szinten -legalább is a japánok- használhatatlanok. Gyakorlatilag az egész nem más, mint egy hatalmas HP-pool. Terülj-terülj asztalkám torpedók számára. Az azonos szintű amerikai csatahajó (majoming) nemcsak, hogy gyorsabban tölt, de pont 2x annyi ágyú is van rajta. Az már úgy használható is, mert sokkal több esélye van eltalálni valamit.

    Szopok, szopok, de lassan 3 napja nem tudtam leszorzózni azt a dögöt, előtte is csak hébe-hóba 1k alatti szorzott XP-vel, és már semmi reményem, mert fullos. Nem lesz jobb...[/CRY] :DDD

    Viszont a Clemson egy állat. Japán rombolókkal megszoktam, hogy futni kell a többi romboló elől, de ez két sortűzzel másvilágra küld egy másik rombolót. Vadász-idény van! Azt hittem, a Minekaze megtartós lesz... Nem lett... EZ AZ! :R

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák