Új hozzászólás Aktív témák

  • bexinho23

    őstag

    Most per pillanat egy N-es Dell inspirion 5110n laptop, illetve egy 4 éves Asus X53L típusú noti (igaz ez "G"-s wifi adapterrel).

    2 telefon a próba ideje alatt nem csatlakozott (igaz mindkettő "N"-es) = Galaxy 3 és egy Galaxy S plus

    Anyám asztali PC-je (G-s hosszú kábeles antennával) csak 1-2 órára csatlakozik fel a hálózatra, de még húgom hétvégén is, mikor itthon van (egy asus 2 éves "N" szabványú laptoppal).

    Szóval a probléma 2 géppel is ugyanaz, 5-10 msp-enként beröccen 2 msp-ekre (jobb esetben), amit a G-s Linksys routerünk is tudott produkálni.

    Természetesen próba alatt SE torrent, SE böngészés, csak egyoldalú streamelés. (720p gondban van, avi-t viszi) A biztonság kedvéért 3-4 minőségi lejátszó programot is kipróbáltam, ott tapasztaltam némi javulást VLC player javára (Splash pro-val szemben). MKplayer se hozott megváltást.

    Az nem tudom miért van, de a laptopom a routertől 2méterre 130-100MBps -ot produkál, telefonom kint a konyhában 35-55MBps-t (galaxy s plus), és a jelerősség szinte a legalacsonyabb.

    Lényegében semmit sem állítottam el, DD WRT lett feltéve, de sajnos u.az, mint a gyárinál, semmi változás.

Új hozzászólás Aktív témák