Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zserrbo

    aktív tag

    válasz montressor #5663 üzenetére

    1. másik partícióra tudnám csak. ha van rá mód akkor oké, de mivel ez így nem kóser, ami most van, ezért vagy meg tudom oldani vagy újra kell raknom az XP-t Esetleg, hoyg mostmár adtam jelszót a Rendszergazda fióknak, talán engedi az Xp javítását.
    2. Igen eltávolítottam, de nem lett javuás így visszaraktam, mert kellett. Ugyanis közben egy másik problémám is lett. Most már arra tippelnék ehhez van köze:
    [link]
    A Call of Duty 4-el nem enged multizni, mert ledoba PB. Alapból se megy fel normálisan, nem csalok. Most vettem észre, mikor törlöm a PB Service-t a telepítések törlések listából/val, akkor (a linken lévő topicban az utolsó hsz-emben mellékeltem a képet) a registryból nem tudta eltávolítani.
    3.jv16PowerTools van fennt, a gépen van (még nem telepítettem fel) 3 progi:
    System Mechanic 7 Pro, Systweak Advanced System Optimizer v2.20 és Ashampoo WinOptimizer 4 - Nemtom valamelyiket rámerjem-e ereszteni a gépre.
    Akkor megnézem valami jó registry pucoóval a jv16 helyett.
    4. Rendben, intézem.

    Megnéztem volt mappa, azt már nem tudom visszakövetni, hoyg a mappában is volt-e valami. Amúyg fel tudom tenni az EasyTune-t, de nem tölti be a drivert kiírja: MarkFun_Load_NT_Driver

    Megpróbáltam manuálisan megnéztem, se Eset nem volt már, se Gigabyte mégis. Ezértis gondoltam, hogy valami titlja a registry-t. A tűzfalt kilövöm akkor is gáz van. Talán le kellene törölnöm és úgy próbálgatni.

    Pm-ben küldöm az eseménynaplót kimentve, úgy a legegyszerűbb.
    A képek linkje meg itt van:
    [link]
    [link]
    [link]

Új hozzászólás Aktív témák