Új hozzászólás Aktív témák

  • #41635072

    törölt tag

    Üdv, lenne pár kérdésem. :)

    1. Logitech MX Revolution egéren van oldalt egy görgőszerű gomb, amelyet lehet fel/le és be nyomni. Nos ezeket a Setpointban (logi szoftver) beállítottam ctrl+c/ctrl+v/del parancsokra. Ezzel még sosem volt gond, de most valamiért ha ezzel próbálok copyzni, akkor onnantól kezdve nem tudok betűket írni, hanem minden egyes billentyűt valami parancsnak vesz. Ja, és a görgővel sem görget, hanem zoomol. Mi lehet a gond? :F

    2. 32bites oprendszer mennyi memóriát kezel el VGA nélkül, illetve 512MB-os VGA-val? 4GB-t tudom hogy nem, csak pontosan kéne. Esetleg nincs több értelme, ha csak 3db 1GB-s RAM-ot veszek, és akkor az egyik nem menne dualban? Vagy inkább jobb, ha 2 párral veszek? Úgy hallottam, hogy 64biteset nem érdemes feltenni, mert még több erőforrást igényel.

    3. Nővérem gépe ha odaül az asztalához már bekapcsol. Na ezt szeretném inaktiválni. Gondolom az a gand, hogy az egér kicsit megrezzen és az felébreszti a hibernálásból. Na ezt hol lehet kikapcsolni?

    Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, és bocs a sok kérdésért! :R

Új hozzászólás Aktív témák