Új hozzászólás Aktív témák

  • Sjkolrd

    aktív tag

    válasz ΞΔGLΞ #88738 üzenetére

    Az igazság az, hogy K4jusz-nak igaza van, válaszaid ...., és a legnagyobb rinyalas te csinálod, meg meg par ide benéző,vissza járó vendég..minden frissítésnél van egy hülye megjegyzés stb, az általatok tapasztalt hibák töredékével nem találkoztam, és a w10-t sokáig 930-on teszteltem,majd 950-re váltottam..Amik voltak is hibák inkább az insider ring miatt voltak..Az általad kreált telepítési útmutató is egy lehetőség volt semmi más, de úgy hirdetted mint egy szent igét.(nem kötekedés kepp említettem meg) Vannak hibák mint minden rendszeren, aki Win-re vált az tudja,hogy MS későn lepett( v. túlságosan is hamar akart vmi-t mutatni amire meg nem all készen a világ.) Lehet szidni a wp8/8.1 majd w10,de tisztan látszik miben gondolkdik az MS, es az nem okosmobil!, mert ezek mar rég nem mobilok. Érdekes, hogy a samu is egy a Continuumhoz hasonlító rendszeren dolgozik..Az meg hogy a Continuum nem megy vagy gyenge próbálkozás, az uwp app miatt van, semmi mas, mert arra hogy leülj egy monitor elé a telefonoddal, s netet,olvas,videokat nézzél rajta tökéletes, meg az office-t is használtam rajta. A többi meg értendően az appok lehetőségen múlik. Nem fenyezem az MS-t, de tegyünk mar rendet a fejekbe..

Új hozzászólás Aktív témák