Új hozzászólás Aktív témák

  • nrezso

    csendes tag

    válasz #32839680 #81134 üzenetére

    Mondjuk jogos, de 318 volt a legutóbbi hibajavítás, például nálam a navigációs sáv eltüntetése messze nem tökéletes. Javításnak gyenge volt. Bár ettől függetlenül elég stabilan működik nálam a w10m, mondjuk az akkuidő sokat javult a régebbi buildekhez képest, mindig egykicsit jobb lett. Most már minimális használattal 48 óra után áll 20-30%-on. Mondjuk ez nagyon tetszik a wp-ben nekem, hogy nem kell pakssal folyamatos összeköttetésben lennem. A munkatársam s6-ja 8 óra alatt képes 100-ról 35%-ra ugrani, pedig alig használja, meg ott az akku se cserélhető. Pedig baromira tetszik az a telefon, de ezek után... ja és még a gyári alkalmazásai is szaggatnak. Komolyan mondom hogy vicc ez egy drága készüléktől.
    Na meg összegezve a wp szar mert kevés rá az alkalmazás, azok is szarok. Viszont a 640 lte-m nem volt húzós árú. De mint az előbb írtam az androidnak is megvannak a hátrányai. Megmondom engem a fent említett nagyon idegesítene ha már MOBILtelefonnak hívják, ennyi erővel hívhatnánk félvezetékesnek is.

Új hozzászólás Aktív témák