Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.balazs.95

    veterán

    válasz lugosi #60119 üzenetére

    Na ez már így sokkal használhatóbb! :R

    Szerintem WP-n felesleges a billentyűzet lecserélése, mivel teljesen jól használható, szemben a gyári Androidos billentyűzetek zömével, amiket tényleg le kell cserélni, hogy használni lehessen rendesen.
    Legalábbis a HTC-nél és a Sony-nál biztosan.

    Az alkalmazáskínálat szerintem rendben van.
    Ami inkább probléma, az az, hogy több népszerűbb app is még béta. Pl.: Instagram, Opera Mini, VLC
    Nekem konkrétan egy app hiányzik mindössze; ez a Firefox, de az is csak a Sync miatt.

    A support tényleg jobb, de ez kizárólag az elterjedtségnek tudható be.

    Szerintem az Android widgetekkel meg az a probléma, hogy baromira hely pazarlóak. Én legalábbis ezt tapasztalom. És ez - számomra - lenullázza azt az esetleges pluszt, amit nyújtani tudna egy csempéhez képest.

    Jelenleg, WP8-tól semmi akadálya alternatív böngészőt írni, de még WP 7-en is volt, igaz a beépített Trident motort használta.
    Pl. a Firefoxnak nincs technikai akadálya, hogy elkészüljön, csak épp szarnak a WP-re, mert az Androidot favorizálják.
    Egyébként nálam jól működik. Van 1-2 oldal, ami problémás, de azokat leszámítva jó. Konkrétan az árukereső szar, meg valami kisebb tech oldal mobil nézete (most hirtelen nem ugrik be a neve.)

    Dokumentumokat lehet úgy is (és itt megint az alternatív módszerek teljes figyelmen kívül hagyása áll fenn)
    küldeni e-maiben, hogy feltöltöd mondjuk a OneDrivera, és ott megosztod úgy, hogy akinek a link megvan, az azzal el tudja érni a fájlokat, és le is tudja tölteni, majd ezt be tudod illeszteni az e-mailben.
    Ez pár kattintással megvan.
    Én már küldtem így dokumentumot, mindenféle probléma nélkül.

    Erről az SMS dologról nincs tapasztalatom.

    Szóval lehet használni a WP-t is, ha az ember akarja használni, és utánanéz a dolgoknak.

    Egyébként e tekintetben a WP kb. olyan, mint a desktop Linux. Ott is meg lehet oldani dolgokat, csak sokszor tök másképp, mint Windowson, és a user meg gyakran b*szik utánanézni rendesen.

    A WP továbbra sem Android, így még jó, hogy nem úgy működik. :U

    Én meg épp az Androidot gondolom teljesen átgondolatlannak a WP-hez képest, de kinek mi.
    Nem azt mondom, hogy használhatatlan, de a WP számomra sokkal áttekinthetőbb, egyételműbb, logikusabb, és egyszerűen jobban működő.
    Egyedül a készülékkínálatot nem szeretem, mert minden Lumiába direkt hiányzik valami, nehogy jó legyen. :(

    Na akkor a kérdés továbbra is adott, annyival kiegészítve, hogy ugyan, én mégis mitől lennék fanboy?
    Mert másképp közelítem meg a dolgokat?

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Új hozzászólás Aktív témák